SSS

Sıkca Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için öncelikle almak istediğiniz hizmeti seçiniz, daha sonra hizmeti alabilmek için gerekli bilgileri girip sepetinize ekleyiniz. Alışverişi tamamlarken üyelik ekranındaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Kredi kartı ile online ödeme veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Cüzdan hesabınızda bakiye bulunuyorsa mevcut bakiye ile de ödeme yapabilirsiniz. Kafanıza takılan soru veya sorunlar olursa canlı destek bölümümüzden 7/24 destek alabilirsiniz. Şimdiden yeni liginiz hayırlı olsun 🙂

Nasıl bakiye yükleyebilirim?

Sitemiz üzerinde hesabınız var ise giriş yaparak, yok ise kayıt olduktan sonra sitenin en üst sağ kısmında yer alan cüzdan butonuna tıklayarak bakiye yükleme işleminizi Kredi Kartı ile Online Ödeme veya Havale/EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ödeme seçeneğinde isterseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz cüzdan bakiyenizi istediğiniz zaman kullanmak üzere cüzdan hesabınızda güvenle saklayabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi Kartı ile dilerseniz tek çekim, dilerseniz taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Bunun dışında Havale / EFT veya ININAL kart ile de ödeme yapabilirsiniz.

Ödemem ne zaman onaylanır.

Kredi Kartı ile yapılan ödemeler anında onaylanır. Bunun dışında, Havale / EFT veya ININAL kart ile yapılan ödemelerde, gönderilen para hesabımıza düşer düşmez onaylanır. QNB Finansbank üzerinden yapılan Havale ile ödemeniz 7/24 beklemeden onaylanacaktır. EFT ve ININAL kart ile yapılan ödemeler hafta içi 08:00 – 17:00 arası gerçekleşir. Bu saatler dışında yapılan eft ler bir sonraki iş gününe onay alır ve hesabımıza geçer. Resmi tatillerde yapılan EFT’ler bir sonraki iş gününe onaylanmaktadır.

Eloboost siparişim devam ederken hesabıma giriş yapabilirmiyim?

Giriş yapmadan 2 saat önce sitemizde bulunan canlı destek  bölümünden bize bilgi verirseniz almış olduğunuz hizmet duraklatılır ve siz tekrar müsaitlik onayı verinceye kadar hesabınıza giriş yapılmaz.

Eloboost siparişime ne zaman hizmet verilmeye başlanır?

Ödemeniz onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde siparişinize başlanmış olup sizi şaşırtacak derecede kısa bir zamanda tamamlanıp yeni liginiz ile birlikte hesabınız teslim edilecektir.

Eloboost sırasında hesabıma herhangi bir zarar gelir mi?

Booster ekiplerimiz tarafından hesabınıza zarar gelmesi mümkün değildir. Ekibimiz oyun içinde report sebebi taşıyacak hiçbir hareket/eylem de bulunmazlar. Bunların tam aksine tüm Honor’ ları topladığını görüp sizi şaşırtacaklar 🙂